Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca 2019r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po akademii dyrektor Mariusz Tomczyk wręczył nagrody, a także świadectwa uczniom klas szkoły podstawowej oraz pamiątkowe dyplomy przedszkolakom. Również rodzice otrzymali podziękowania za życzliwość i współpracę na rzecz szkoły.

Dwie najlepsze uczennice III klasy Szkoły Podstawowej w Rudnie zostały wyróżnione przez Ministra Infrastruktury Pana Andrzeja Adamczyka. Otrzymały nagrodę za szczególne zaangażowanie w życie społeczne szkoły i postawę godną naśladowania.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim dzieciom ukończenia kolejnego etapu edukacji, a nauczycielom i rodzicom dziękujemy za kolejny rok współpracy. Życzymy wszystkim udanych wakacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *