DZIKA KLINIKA

28 października 2019 roku gościliśmy przedstawiciela Fundacji Dzika Klinika– Centrum Pomocy dla Dzikich Zwierząt, która jest pierwszą w Małopolsce fundacją zajmującą się dzikimi zwierzętami. Przedszkolaki brały udział w projekcie współfinansowanym ze środków Miasta Krakowa i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. W trakcie zajęć wyświetlona została prezentacja multimedialna ze zdjęciami podopiecznych Dzikiej Kliniki. Zajęcia dotyczył występowania dzikich zwierząt na terenach zurbanizowanych. Dzieci dowiedziały się o zagrożeniach, jakie czyhają na dzikie zwierzęta, jak można im pomóc i dlaczego są one pożyteczne, a także o tym jak się zachować przy spotkaniu z dziką zwierzyną.

 

 

http://dzikaklinika.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *