REKRUTACJA 2020/2021

– klasy I na rok szkolny 2020/2021:

– dzieci objętych obowiązkiem szkolnym, tj. urodzonych w 2013 roku zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej w Rudnie (miejscowość Rudno) – kontrolę nad wykonywaniem realizacji w/w obowiązku sprawuje dyrektor szkoły podstawowej, w której obwodzie dziecko mieszka tj. Szkoły Podstawowej w Rudnie;

– dzieci urodzonych w roku 2014 zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej w Rudnie – decyzja rodziców;

– Publicznego Punktu Przedszkolnego na rok szkolny 2020/21 dla dzieci zamieszkałych w   Rudnie, objętych obowiązkowym rocznym przygotowaniem przedszkolnym (6-latki) – kontrolę nad wykonywaniem realizacji w/w obowiązku sprawuje dyrektor szkoły podstawowej, w której obwodzie dziecko mieszka tj. Szkoły Podstawowej w Rudnie;

– Publicznego Punktu Przedszkolnego dla dzieci od 2,5 roku do 5 lat.

Punkt Przedszkolny posiada dwa oddziały (maluchy i starszaki). Pobyt dziecka w godz. 8-13 jest darmowy, świetlica w godz.7-8 i od 13-17 płatna 1 zł/godz. (dla dzieci szkolnych i 6-latków bezpłatna).
Nie pobieramy wpisowego, ponieważ jesteśmy placówką publiczną.

W punkcie przedszkolnym i szkole prowadzone są odpłatne zajęcia taneczne i kung fu oraz bezpłatne dodatkowe zajęcia tj.: logopedyczne, plastyczne, języka angielskiego, dogoterapia i edukacja regionalna. Dla chętnych istnieje możliwość korzystania z odpłatnego wyżywienia (pełny obiad i podwieczorek).

Rodzice ubiegający się o przyjęcie dziecka do I klasy szkoły podstawowej obowiązani są złożyć w terminie od 02.03.2020r. – 15.03.2020r. wypełniony wniosek zgłoszenia dziecka.

W celu zapisu 6-latków dopunktu przedszkolnego należy złożyć wniosek o przyjęcie do punktu przedszkolnego w terminie od 02.03.2020r. – 15.03.2020r.

W przypadku wyboru innej placówki istnieje konieczność pisemnego zgłoszenia tego faktu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Rudnie. Dla młodszych dzieci w wieku od 2,5 roku do 5 lat, nabór trwa cały rok.

Wnioski do pobrania w sekretariacie szkoły.

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

W CZASIE TRWANIA REKRUTACJI

PONIEDZIAŁEK 12.00-14.00

PIĄTEK 13.00-15.00

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOKONANIA ZAPISU W INNYM TERMINIE

PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TELEFONICZNYM

POD NR 505 352 561

Klauzule informacyjne dla uczniów.

Klauzule informacyjne dla uczniów przedszkolaków.