NAUKA ZDALNA W SZKOLE

ZDALNE NAUCZANIE OD 22.03 do 09.04.2021r.

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZNIOWIE

Informuję, że od 22.03.2021r. zmianie ulegnie organizacja pracy Szkoły Podstawowej w Rudnie w sposób następujący:

  1. Publiczny Punkt Przedszkolny będzie pracować w tym okresie bez zmian czyli stacjonarnie.
  2. Klasa 1 Szkoły Podstawowej będzie mieć zajęcia wyłącznie zdalne, on – line. Lekcje będą odbywały się zgodnie z dotychczasowym podziałem godzin w takim samym wymiarze, ale czas trwania każdej lekcji to 25 minut. Krótszy przebieg bezpośredniego kontaktu nauczyciela z uczniami będą mieć zajęcia ruchowe, na rzecz ćwiczeń ruchowych, które – za wskazaniem nauczycieli – uczniowie będą mogli wykonywać w domu. Wszelkich informacji dotyczących pracy zdalnej udziela Pani Wychowawczyni.
  3. Świetlica szkolna będzie sprawować opiekę nad dziećmi z klasy1, których rodzice (rodzic) są pracownikami służb medycznych lub służb mundurowych bezpośrednio zaangażowanych w walkę z COVID-19.

Z poważaniem

Mariusz Tomczyk

Dyrektor Szkoły Podstawowej

i Publicznego Punktu Przedszkolnego w Rudnie

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *