ROK SZKOLNY 2021/2022

Drodzy Uczniowie i Przedszkolaki ! Szanowni Rodzice!

Pierwszego września br. uroczyście rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/22.

Klasy 1 i 2 Szkoły Podstawowej przychodzą do szkoły na godzinę 8.00.

W tym dniu odbędzie spotkanie z paniami wychowawczyniami, uczniowie zostaną poinformowani o zasadach bezpieczeństwa w szkole i w drodze do szkoły oraz o procedurach funkcjonowania szkoły w okresie pandemii, zapoznają się również z planem lekcji. Po części organizacyjnej uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach integracyjnych.

Przedszkole pracuje w tym dniu od 7.00 do 17.00.

Prosimy o zdezynfekowanie rąk przy wchodzeniu i wychodzeniu z budynków Szkoły i Przedszkola, o zasłonięcie ust i nosa podczas pobytu i w czasie przyprowadzania i odprowadzania dzieci oraz o zachowanie dystansu społecznego.

Do zobaczenia! Czekamy na Was!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *