ZAPISY 2022/2023

W związku ze zbliżającą się rekrutacją do szkół i przedszkoli przypominamy, że możecie do nas dołączyć w każdej chwili, ponieważ u nas ZAPISY TRWAJĄ PRZEZ CAŁY ROK!

-Szkoła Podstawowa kl. I-III;
-Publiczny Punkt Przedszkolny dzieci od 2,5 roku do 6 lat (2 oddziały) – BEZ WPISOWEGO I CZESNEGO;

-Punkt Przedszkolny czynny od godz. 7-17 (od godz.8 do 13 bezpłatnie)
-Świetlica od godz. 7-8 i 13-17 (dla przedszkolaków płatna 1zł/godz.; dzieci szkolne i 6-latki bezpłatnie)

Prowadzimy zajęcia w małych grupach, co pozwala nam na indywidualne podejście do ucznia. Oferujemy bezpłatne zajęcia dodatkowe: logopedyczne, plastyczne, języka angielskiego, edukację regionalną oraz zajęcia płatne: zajęcia taneczne, dogoterapię, kung fu.
W szkole i przedszkolu wyżywienie jest odpłatne. Realizujemy również „Program dla szkół” (owoce, warzywa, mleko i produkty mleczne w szkole).

Tworzymy miejsce przyjazne dzieciom, gdzie każdy czuje się zauważony i akceptowany.

Zapraszamy.

Więcej informacji pod nr tel. 505 352 561