NIE MA NUDY!

Nie narzekamy na nudę! Ostatnio dużo się u nas dzieje: wycieczki, warsztaty, zabawy, ciekawe zajęcia!

W kwietniu i maju odbyły się wycieczki do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzeszowicach i Klubu Tomi oraz Zamkowej Zagrody w Rudnie. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, a przy okazji świetnie się bawiliśmy 🙂

Przed Wielkanocą uczniowie i przedszkolaki wzięli udział w warsztatach szycia. Dzieci z pomocą pani krawcowej wykonały maskotki – króliki i kury. Nie zabrakło także zajęć tematycznych – podczas lekcji plastyki uczniowie tworzyli m.in. roboty i stworki ze śmieci, a starszaki uczyły się mówić po góralsku na lekcji o Zakopanem. Na świetlicy dzieci przesadzały kwiaty, budowały domki z klocków i bawiły się masami plastycznymi. Oprócz tego regularnie odbywały się zajęcia taneczne, logopedyczne i dogoterapia.

Zobaczcie jak mijają nam dni w szkole i w przedszkolu 🙂

 

Wycieczki

 

Zajęcia w szkole i przedszkolu

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *