OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY KREATYWNE DNI NIETYPOWE

Główną ideą projektu “Kreatywne dni nietypowe” jest innowacyjne podejście do przygotowywania formy zajęć, rozbudzanie zainteresowań dzieci nietypowymi świętami, pobudzenie ich wyobraźni i czerpanie radości ze wspólnej zabawy.

Nasze przedszkolaki świętowały kolejne nietypowe dni – Dzień Królika i Dzień Jabłka.

 

26 września – Dzień Królika 🐰

Dzień królika był doskonałą okazją do tego, aby przypomnieć dzieciom w jaki sposób dbać o zwierzęta i jak je odżywiać. Na zajęciach “nakarmiliśmy” królika oraz wykonaliśmy prace plastyczne. Wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy.

 

 

28 września – Dzień jabłka🍏

Podczas zajęć poznaliśmy wiersz Entliczek-Pentliczek, odbijaliśmy pieczątki i ucieraliśmy jabłka. Rozmawialiśmy również na temat dań, których głównym składnikiem jest jabłko, a na koniec piliśmy świeżo tłoczony sok.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *